contact

Továbbtanulás

Készült: 2020. március 17. kedd

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a középfokú felvételi eljárás keretében, a Tanulói Adatlapok módosítására 2020. március 19-ig van lehetőség Az eddig megjelölt tanulmányi területek sorrendjén lehet változtatni, illetve az eddig megjelölt intézményen/intézményeken belül lehet új tanulmányi területet felvenni. Új intézmény felvételére, eddig megjelölt tanulmányi terület törlésére nincs lehetőség.

A rendkívüli helyzetre való tekintettel ebben a tanévben ez online módon fog megtörténni - a felület kidolgozása folyamatban van. A módosítást valószínűleg az intézmények fogják elvégezni, melyhez az Önök együttműködése elengedhetetlen.

Ennek tükrében azzal a kéréssel fordulok a 8. osztályos tanulók szüleihez, hogy akik a korábban felvett iskolai sorrenden változtatni kívánnak, azt haladéktalanul e-mailben közöljék iskolánkkal az új sorrend pontos megjelölésével.

Együttműködésüket köszönöm:

Földi Erika