etlap

palyazatok

Csodára várva mesejáték

Készült: 2019. december 17. kedd

"Csodára várva" című mesejátékkal kápráztatott el óvodást és iskolást a Petőfi Sándor Tagiskola énekkara és színjátszóköre. A 2/A osztály felidézte, miként ropják a karácsonyfa körül a rockot. Illetve a bronzérmes táncosok is eltáncolták produkciójukat.

2019. december 10-én került megrendezésre iskolánkban az "Adventi készülődés" elnevezésű családi nap.

A programelemek között szerepelt a Csodára várva című mesejáték, melyet két alkalommal mutattunk be: délelőtt - szokásunkhoz hűen - a város közel 300 óvódását láttuk vendégül, majd délután megtekinthették az iskola tanulói, a szülők és meghívott vendégeink is a mesénket.

Nagyon sokan segítették az előkészületeket már hetekkel ezelőtt, sokan járultak hozzá az előadás sikeréhez.

Köszönjük szépen mindenkinek, aki bármit is hozzátett a darabhoz!

Külön köszönjük a szereplő gyerekeknek, a táncosoknak, Oláh Lajosnak és Csibész "paripának" valamint Oláhné Franczuz Erikának, aki újra csodát álmodott, írt, rendezett.

Csodára várva - Angyalok tánca

Csodára várva - Rockin' around the christmas tree