JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

palyazatok

FONTOS!!!

Készült: 2020. március 15. vasárnap

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

A Kormány 1102/2020. (III. 14.) számú Korm. határozata alapján 2020. március 16. napjától az iskolákban tantermen kívüli, digitális munkarend kerül bevezetésre. Ez azt jelenti, hogy hétfőtől a tanulóknak nem kell az iskolába bejönniük. Tanítani fogunk, a gyerekeknek tanulni kell. Ez nem tanítási szünet.

Mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy ilyen módon is meg tudjuk tartani az órákat. Alkalmazkodunk az adott lehetőségekhez.

A pontos információkról, hogy mit kell tenni, az osztályfőnökök adnak felvilágosítást.

Hétfő délután hivatalos bejegyzésben értesíteni fogunk mindenkit az iskola honlapján és Facebook oldalán az elkövetkező időszak feladatairól és menetéről.

Lehetőség szerint mindenki maradjon otthon, kerüljék a tömeges rendezvényeket és tartsák be az egészségügyi előírásokat!

Földi Erika
tagintézmény-vezető