Ajánlás - SÁIK Petőfi Sándor Tagiskolája honlapja

Ajánlás

Készségfejlesztő program

Gyógypedagógusként dolgozom a SÁI Petőfi Sándor Tagiskolában, immáron 30 éve. A beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő, valamint a sajátos nevelési igényű tanulók minden típusával találkoztam pály
ám során. A mindennapokban látom a hátrányos helyzetű gyermekek iskolai problémáit, a tanulási zavarok valós okait, terápiás lehetőségeit.
A gyakorlati irányultságú innovációkat mindig is fontosnak és hasznosnak tartottam.

Több pályázati projekt részeseként megtapasztaltam az újítások beépülésének mikéntjét, fontosságát.
Tapasztalati tudásom, módszereim átadásával igyekszem kollégáim munkáját segíteni.
E célból készítettem a készségfejlesztő taneszközöket, melyek módszertanát a több évtizedes fejlesztő pedagógiai gyakorlatomban fejlesztettem ki.
Ajánlom a kiadványokat első osztályos tanulók
írásképességének fejlesztésére, tanulási problémák, nehézségek rendezésére, felsőbb évfolyamos tanulási zavarok korrekciójára.

Kiss-Simonné Pál Mária
Gyógypedagógus-logopédus/Mesterpedagógus