#SULIM - SÁI Petőfi Sándor Tagiskolája honlapja

#SULIM

Pályázatok > EFOP-3.1.5-16-2016-00001

# SULIM ALKOTÓI PÁLYÁZAT

Barátságos? Sokszínű? Tele van élettel?
Most megmutathatod, szerinted milyen a jó iskola!

Várjuk közös alkotásaitokat a # SULIM pályázatra!

Az EFOP-3.1.5-16-2016-00001 „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása” című kiemelt projekt keretében
az Oktatási Hivatal „#sulim” címmel alkotópályázatot hirdetett, amelyen iskolánk is részt vett.
Az alkotópályázat célja a tanulók megszólítása, csoportos alkotásra buzdítása. A kooperatív munkán keresztül megvalósuló készségfejlesztés hozzájárul a közösség épüléséhez is.
A pályázat témája a befogadó iskola. A tanulók a művészet eszközeivel mutatják be a valós vagy vágyott iskolájukat.

Iskolánk 45 tanulója közös erőfeszítése eredményeként született meg a Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája leporellója. Az egyéni munkák a műemlék jellegű épület nagyméretű ábrájára kerültek föl. Minden ablak, ajtó, házfal helyet adott egy fogalmazásnak, versnek, rajznak.
Mind azt bizonyítja, hogy tanulóink jól érzik magukat az intézményben.